Ana Sayfa Kamyon - Çekici Ford Trucks Tüm Modeller İçin Kışa Hazırlık Kampanyası

Ford Trucks Tüm Modeller İçin Kışa Hazırlık Kampanyası

Ford Trucks Tüm Modeller İçin Kışa Hazırlık Kampanyası

 

Ford Trucks  13 Ekim – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Tüm Modeller İçin Kışa Hazırlık Kampanyası gerçekleştiriyor.

 

 

Ford Trucks Tüm Modeller İçin Kışa Hazırlık Kampanyası

 

‘Her yükte birlikte’ diyen Ford Trucks, 13 Ekim – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında tüm kamyon çekici modellerinde geçerli olan ”Kış Kampanyaları” uygulamasını başlattı. Kampanya kapsamında müşteriler ayrıca, araçlarının AdBlue, Antifriz ve silecek lastiklerini uygun fiyatlarla değiştirebilecek .

 

Şanzıman ve diferansiyel kampanyası

 

Ford Trucks, 1 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında müşterilerine şanzıman için belirli orijinal yedek parçalarda yüzde 50’ye varan indirim uygulayacak. Diğer taraftan, 13 Ekim – 31 Aralık tarihleri arasında Ford Trucks inşaat serisi araçlarına yönelik diferansiyel kampanyası kapsamında, Ford Trucks 4142D ve 3542D araçlara özel belirli diferansiyel parçalarında yüzde 50’ye varan indirim fırsatı bulunuyor.

 

Ford Trucks Satış Sonrası Kampanyaları

 

Ford Trucks, yeni kampanyalarının yanı sıra 2020 başından bu yana devreye aldığı satış sonrası kampanyalarını da sürdürüyor. Bu kapsamda; garanti süresi dolmuş tüm araçlara özel ‘Ekoservis Kampanyası’, yol serisi ve inşaat serisi araçlara özel ‘Baskı Balata Kampanyası’, çekici serisi ve yol serisi araçlara özel ‘Fren Disk ve Balata Kampanyaları’nı sunuyor. Ford Trucks, 1846T ve E6 serisi araçlara özel ise ‘Motor Revizyon Kampanyası’ devam ediyor.

 

Ford Trucks kampanyaları ve modelleri ile ilgili tüm bilgilere www.fordtrucks.com.tr ve 444 3 673 no’lu çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.